Leden 2011

12. - The Descent

30. ledna 2011 v 17:05 2. série
konečně!! 12. díl =D krásnej =)

nejde to, takže 12. díl online TADYWherever I Go 4x13 EN

23. ledna 2011 v 16:16 Hannah Montana online
Takže nebudu to tady psát třikrát xD ae prostě jenom zopáknu že epizosu dodám v CZ a že budu ráda, pokud mi dáte odkaz, jestli to v CZ máte =) No tenhle díl nemá tak dobrou kvalitu, ani zvuk, ae koukat se na to dá, i když absolutně nwm co říkají xD mno i když občas jo =D jinak na tuhle episodu sem ještě nezkoukla do konce, takže možná tam pudou náký divný části nwm to jistě ae kdyžtak to poupravim ae snad je to dobrý =)


I Am Mamaw, Hear Me Roar 4x12 EN

23. ledna 2011 v 16:08 Hannah Montana online
Tak jak už jsem říkala u předchozího dílu, nemůžu to najít v češtině ani s titulkama, určitě to sem pak někdy dodám, a budu ráda, když napíšete do komentů, jestli máte odkaz na ten díl v CZ =)


Kiss It Goodbye 4x11 EN

23. ledna 2011 v 15:32 Hannah Montana online
ahojky =) zase sem hledala náký epizody hanny montany, a našla sem že 4. série pokračuje, takže tady je 11. díl Kiss It Goodbye. Bohužel je to jenom anglicky, páč jsem nemohla najít CZ ani s titulkama, takže snad se to na youtube ojeví co nejdřív (pokud to tam už neni jenom jsem to nenašla xD) mno nic i tak dobrý, i když tomu nerozumím =D ale kdybyste někdo měli odkaz na CZ dabbing pls napište do komentů, budu moc ráda =)
no ještě jsem tam viděla anglicky i 12. a 13. epizodu, bohužel taky anglicky, takže taky kdyžtak napište kdybyste je viděly CZ =) jinak dyhle další dvě epizody sem přidám až zachvíly, teprve až se na ně dodívám.
Miley Cyrus colorka

22. ledna 2011 v 15:02 | ELLIE |  Moje výtvory
tak sem zkoušela dělat nějaký colorky, mno tohle je moje první, takže se mi moc nepovedla, ae zas taková hrůza to není co myslíte?? =D je taková jednoduchá.. mno ikdyž nwm je hrozná xD mno posuďte sami =)

fe
ffr

Sem z5 (částečně)

22. ledna 2011 v 14:53 | ELLIE |  oznámení blogu
dsa
Ahojky, jakpak se máte?? Tak dopadlo to líp než sem si myslela, takže tady asi budu už odedneška, sice to pořád do pololetí nebute tak uplně na plno, takže občas budu vynechávat, protože mám zaheslovanej počítač a když na něj chci jít, tak musím říct rodičům aby mi ho zaply, a ty me fakt štvou, páč mi ho zapnou jen málokdy, ae já si tam nechávam jen režim spánku, takže mi pak nemusej psát heslo, ale tak snad to už pude, a esi budu mít dobrý vízo tak se mi snad podaří přemluvit tátu, aby mi zapnul můj účet na trvalo, ae fakt nwm. Mno ae teď budu mít snad víc času na psaní článků a obíhání SBének, jinak neska budu sama doma, takže bude víc času, tak teď něco přidám, zkoušela sem dělat colorky, ae moc mi to nejdel ae náký sem udělala =) mno tak to sem přidám, a jestli zbyde čas, tak pujdu ještě oběhnout Affíky =) tak zatím pp... ELLIE

sem tu o5 tajně =( možná pozastavím =(

18. ledna 2011 v 19:59 oznámení blogu
dsa
ahojky lidišky, prominte, ae je to zase totálně v p***** zase mám zaracha na komp to snad neni možný já ho mám furt včera mi skončil a dneska ho zas mam =( jako uš mě to fakt štve já ty rodiče nechápu, přitom jenom viděli na rotičáku že mám matiku mezi 2-3 a sou z toho celý hotový, já nwm co na tom je, mohla sem dopadnout daleko hůř, no abych to zkrátila, teď sem tu tajně, a tenhle tejden má mamka odpolední a doma sem s tátou, takže fakt nwm jestli sem budu moct jít. A jinak blog částečně pozastavuju do konce pololetí potom už tady budu furt!!! ale blog je pozastavenej jenom částečně, takže když si pujdu na komp vytisknout ňáký zapisy do školy, tak se sem občas stavím, a oběhnu SBénka, opravdu se jim omlouvám, moc vás prosím nemažte si mě =) plostě mě to fakt štve, já sem prostě potřebuju chodit a jen co mi zarach skončí, druhej den už mám novej =( Ale všem vám už doopravdy slibuju, že po pololetním výzu bude blog o5 v plným proudu =) tak zatím pp... ELLIETwilight lego xD

15. ledna 2011 v 11:28 Fotky Twilighht
Tak tohle je hodně dobrý =D já nemůžu z Edwarda xD ta oči a zuby xD