Březen 2011

icon for affs- Alex a Ellis

22. března 2011 v 18:56 | ELLIE |  Moje výtvory

....

Icon for affs- Gigi

22. března 2011 v 18:49 | ELLIE |  Moje výtvory

...

Miley napadla fotografa!

21. března 2011 v 18:26 Ostatní o Miley
Stalo se tak podruhé během dvou dnů...
Miley právě odcházela z fitka ve West Hollywoodu, když se k ní přihnal jeden z paparazzi fotografů. Jenže Miley se zdálo, že je příliš blízko, a tak se ohnala po jeho foťáku. Naštěstí ho minula.

Něco podobného se stalo den před tím, když jiný vlezlý fotograf pronásledoval zpěvačku s její matkou Tish až do restaurace, kde si chtěly dát v klidu oběd. Miley to dost vytočilo a fotografa pěkně seřvala: "Bouchl jsi mamku foťákem, co to k sakru děláš? Běž pryč a zapomeň na nějaké fotky!"


S paparazzi fotografy Miley bojuje už od roku 2009, kdy se díky své kariéře stala 'chtěnou' pro jejich fotoaparáty. Tvrdí, že jí tím zruinovali život, že se teď nemůže v kliku kamkoliv hnout, a o jejich práci, že je to nechutné povolání. "Být paparazzi fotografem je ta nejnechutnější práce na světě," řekla doslova.

A pokračovala: "Já nemám v popisu práce, že musím být pronásledovaná šílenými fotografy. Je to, jako by se kolem vás natáhla strašně velká popínavka s pořádnými trny."

Z dotěrných fotografů má Miley už i špatné sny. "Ano, mívám z toho noční můry. Vidím všude ty jejich blesky. Je to strašidelné...."


Layout fot TH original- na přání

21. března 2011 v 18:09 | ELLIE |  Na přání
design pro TH original =) snad se ti líbí, máš tam ty ikonky ještě tak si je nezapoměn vyzvednout =)awooj =D

17. března 2011 v 20:09 oznámení blogu
ahojky lidiškyy xD tak mam jen 3 minutky tak jenom rychle oznamim ze zejtra tu us snááád budu =) snad =) a udelala bych dess pro TH original, takze snad mi to vyjde =) tak se tu mejte ja letim =D mno moc dlouho sem tu nepobyla co??? xD tak snad zejtra =)))

Layout for Romeska

13. března 2011 v 18:54 | ELLIE |  Na přání
Tak tady je další dess na přání tentokrát pro Romesku, mno sand se ti líbí =)


Layouty: rozcestník

13. března 2011 v 15:22 | ELLIE |  oznámení blogu

INFO: V této rubrice najdete všechny moje designy,
o které si můžeš napsat, a já ti je ráda nastavím,
stačí když mi na můj mail: miley-ELLIE@seznam.cz
pošleš heslo blogu.
Většinou budu dávat design tomu, kdo si napíše první,
ale někdy, když si o lay zažádá víc lidí za krátkou dobu,
bych mohla udělatanketu, a vy si budete schánět hlásky =D
Tak pište pište... xD


INFO: V této rubrice najdete všechny vaše designy,
o které jste si napsali, Tak snad se vám vaše nové
nové designy budou líbit, a třeba si o nějaký zase
někdy napíšete =)Selena Gomez

12. března 2011 v 15:22 | ELLIE |  Free Layout
Chceš ho??? Napiš do komentáře (SBé mají přednost) =D snad se líbí =)

z5 (asi =D)

12. března 2011 v 9:49 | ELLIE |  oznámení blogu

Ahojky lidičkyy =) tak dneska tady budu, KONEČNĚ!!! Mno můžu tady prej bejt jenom do 18:00, páč sem včera dostala 5 z dějáku, páč sem měla taháky =D mno ale to mi navadí páč to už asi stejně budu u babičky, mno teď už se zase konečně oběhnu blogy mích Affíků a pokusím se udělat alespoň nějáký dessy na přání, snad to stihnu =) No tak potom možná ještě něco přidám ale nwm to jistě, páč jestli chci stihnout ty dessy, tak to budu mít docela dost práce xD mno tak ja už asi pujdu obíhat, tak zatím =) .... ELLIE..

I´m so sad =(((

1. března 2011 v 17:49 | ELLIE |  oznámení blogu
Ahojky šichni, prosím nezlobte se na mě, ale teď na blogu vážně nebudu, nevím, jak dlouho to bude trvat ale snad né dýl než týden. Mě už ty rodiče fakt lezou na nervy!!! Jako oni mi zakazujou chodit na comp kvůli takovejm kravinám!!! =( A když sem chci jít, tak jenom když si jdu vytisknout náký zápisy do školy a to mě fakt štve, jako všechny co znám chděj na comp prostě kdy se jim zachce, a to je jim stokát míň než mě a já mám svou složku na compu úplně zablokovanou, hlavně že mi táta říkal že mi jí za tejden odblokuje, ale už jí mám zablokovanou dýl než rok ='( A když sem chci jít, tak mi musej pořád psát ňáký p****** hesla a můžu sem tak maximálně do 19:00 a to mě už fakt nebaví, ale doufám že budu mít svůj notebook pak už mě snad furt nebudou diktovat co mám dělat!! Jo a taky se moc omlouvám těm co si u mě objednali design, protože jeho výroba se preochu zpozdí =( Nezlobte se prosím ale já vopravdu jinak nemuzu =( Affs prosím nemažte si mě =) Tenhle článek píšu narychlo od kámošky, tak snad se brzo uvidíme. ppp. ELLIE