Duben 2011

upload Paul Wesley in Woman’s Wear Daily - New Photoshoot!

28. dubna 2011 v 19:43 Fotky VA
Nový photoshoot Paula. No upřímě =) tyhle fotky jsou tak dokonalý až to bolí =) Hlavně ta první ♥ Více fotek v celém článku.
Paul Wesley in Woman’s Wear Daily - New Photoshoot! - paul-wesley-and-nina-dobrev photo


Gypsy Heart Tour photoshoot more photos

28. dubna 2011 v 19:30 Fotky
Objevily se další úžasný fotky Miley z Gypsy Heart Tour. Vážně krásný:
imagebam.comMiley Cyrus

Nina Dobrev/ photoshoot from Seventeen

28. dubna 2011 v 19:21 Fotky VA
Další krásnej photoshoot Niny:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
...................................................................................................................
kopíruj jen se zdrojem uvedeným níže ↓

P.O.T.M. za květen 2011

28. dubna 2011 v 19:05 anketky
Ahojky, tak sem dávám P.O.T.M. za květen 2011, je sice ještě duben, ale těch pár dní neva ;) Jinak tentokrát sem dávám Ninu Dobrev. Mě osobně se nejvíc líbí asi 1. obrázek. A co vám? Hlasujte v anketě.

1. obrázek

2. obrázek

3. obrázek

4. obrázek

New lay is here!!

27. dubna 2011 v 18:58 oznámení blogu

Ahojky, tak novej layout je konečně už úplně celej. Sice sem se u toho hoodně navztekala xD ale tak co =) hlavně že to je. A je to alespoň změna, když tu pořád teď byla Miley. Tak jo doufám že se líbí. Tak já se jdu mrknout, co bych mohla přidyt a pak pujdu ještě asi oběhnout Affs. To je zatím všechno =) tak pp.

layout 12

25. dubna 2011 v 22:22 Můj design blogu
Tak jo layout je vcelku hotovej, ale to záhlaví musím ještě zpravit a dát tam klikací ikonky, aby jste se mohli dostat do rubrik =) zatím to nechám takhle ať to trochu vypadá a až mi tam pujde nainstalovat ten správnej obrázek, kterej tam má bejt, abych tam mohla dát ty ikonky, tak to teprv bude v cajku ;) Tak jo doufám že se vám líbí =)Protože novej layout už to fakt potřebovalo =)probléém xD

25. dubna 2011 v 20:01 oznámení blogu
Ahojky, už asi vidíte kousky novýho layoutu, omlouvám se, že není celej, ale nastaly tady nějaký problémy, že by nejdou nahrát obrázky do složky, takže se zatím pls nezlobte, zítra (noboještě dneska pokud to pujde =)) to dodělám =) určitě. A taky ještě nemám hotový ikonky pro novigaci, takže se nezlobte, že nahoře je zatím vidět to písmo (to zmizí) tak zatím =) snad to pujde už dneska.

Bude new layout!!

25. dubna 2011 v 17:49 oznámení blogu

Zdareec blogaři =) tak konečně mi funguje photofiltr, takže teď už pomalu dodělávám svůj novej layout, tentokrát s Delenou, čili The Vampire Diaries. No za chvíli ho budu nastavovat.
A co holky?? nedostyly jste moc ;-) já se musím přiznat že já ani tak nee ae mno ke konci dcl =) Tak jo jdu dodělat menu u novýho layoutu a za chvíli tu bude =) a od zítřka bych už začla s designy pro vás, co jste si objednali, jen prosím teď mi sem o layouty nepište, protože jich mám fakt hodně, a ještě se musím jít oběhnout zeptat blogařů co si ho u mě objednali jestli to ještě pořád platí =) ok tak já to jdu do dělat. Tak za chvíli =) pp... ELLIE

The Vampire Diaries Extended Promo 2x20 - The Last Day [HD]

25. dubna 2011 v 13:18 VIDEA VA
Tyjo už se fakt nemůžu dočkat na 2x20!! Jak říkám: čím dál větší masakr =) Tak tady máte promo k 2x20