Květen 2011

I´m Back

14. května 2011 v 14:08 oznámení blogu

Ahojky, včera jsem přijela, bylo to fakt úžasný, ale teď k blogu:
1. Musím říct že jsem docela smutná (a naštvaná), protože mi přijde, že si blog píšu jen tak pro sebe! Jo jasně sice mám docela velkou návštěvnost, ale vždycky tady ke každýmu článku bylo minimálně 5 komentářů a teď, sotva jeden, tak vás prosím, když už sem jdete, zanechte alespoň malej koment, ať vím co si myslíte atd. budu fakt moc rád.
2. Zítra skončí zápis affs, a zatím to vypadá dost chabě =( Tak jo, zapisujte se dál, máte na to už jen 2 dny, a pokud čteš tenhle článek, napiš alespoň malinkej komentík, ať vim že si to tu nepíšu jen tak sama pro sebe =)

Teď tady nebudu

3. května 2011 v 16:40 oznámení blogu

Ahojky blogaři, teď tady dlouho nebudu, protože 1. Z těch čarodek v sobotu mam doma takovej pruser že... =D Prostě to bylo moc! a za 2. V pondělí jedeme se školou na výlet, a budeme tam asi do pátku, takže to tady nebudu celou dobu. Žádný články přednastavovávat nebudu, protože to mě fakt nebaví ;) SBéčka asi taky dneska už neoběhnu, protože musím balit, je toho fakt hafo a fak nwm jestli se mi to do tý krosny vejde, protože si s sebou chci brát ještě velke basák a repráky, takže fakt nechapu, jak to tam chci všechno nacpat. A taky vlastně nemam ani páru, co si kromě těch repráků budu brát... mno jak se znám tak asi třičtvrtě skříně =) Tak jo já asi pujdu, jenom prosím SBéčka nemažte si mě =) Za 2 tejdny su tu jak na koni =D OK tak já pádim pp... ELLIE